CZE  
Upozornění Covid-19 Zjistit více

Klasický léčebný pobyt

Prevence i léčba - individuálně sestavený program

Rezervovat

Popis
balíčku

Pobyt zahrnuje 7x ubytování, polopenzi, nápoj na uvítanou, lékařské vstupní vyšetření a závěrečnou lékařskou zprávu, základní laboratorní vyšetření, 24 léčebných procedur podle předpisu lékaře (kromě neděle), 24 hodinovou lékařskou pohotovostní službu a službu zdravotní sestry. Skladbu procedur a pitnou kúru sestavuje lékař na základě vstupní prohlídky.

Procedury z léčivých zdrojů: suchá plynová lázeň CO2, plynové injekce, minerální koupel, slatinný zábal (maximálně 3x týdně), inhalace.

Procedury formou skupinové nebo individuální rehabilitace: masáže (maximálně 3x týdně), léčebný tělocvik skupinový nebo individuální, léčebný tělocvik v bazénu.

Ostatní procedury: elektroléčba, magnetoterapie, parafínové zábaly, lavatherm, ultrazvuk, oxygenoterapie. 

Wifi, karta výhod. 

Individuálně sestavený léčebný program na základě vaší osobní konzultace s lékařem. Program vhodně zkombinuje procedury z přírodních léčivých zdrojů s pohybovou terapií a dalšími léčebnými procedurami.

BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Informace

Varianty balíčku

Varianta Cena
hotel Hvězda-Imperial**** dvoulůžkový pokoj Superior Plus - osoba/1 noc hlavní sezóna 3 790 Kč
hotel Centrální Lázně**** dvoulůžkový pokoj Superior - osoba/1 noc hlavní sezóna 3 520 Kč
Možnost pokojů Premium s výhledem, Junior Suite, Suite, Suite de luxe
Ceny jednolůžkových pokojů na vyžádání

Zkušenosti klientů

Eila - Finland, Oulu

We spent a relaxing holiday in the beautiful spa town. The atmosphere was great, the treatments refreshing, the food good and the service excellent.

Lenka - Loděnice

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana - Roztoky

Robert - Praha

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru