CZE  
Upozornění Covid-19 Zjistit více

Jóga s Alžbětou 15.-17. ledna

Harmonizující

Rezervovat

Popis
balíčku

2x ubytování s polopenzí, 1x klasická masáž částečná, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x parafínový zábal na ruce, uvítací nápoj. 

Volný vstup do Aqua wellness centra a Premier fitness centra, wifi, karta výhod.

K józe jsem načichla už v dětství, když máma po ránech cvičila pozdravy slunce. Sama jsem se k ní vrátila na vysoké škole jako k odpočinku od hrbení se nad knihami. To, co mám na józe ráda, je její síla nás naučit trpělivosti, vděčnosti i disciplíně k našemu tělu i mysli. Jógu jsem studovala v Londýně, Indii i Praze. Učím především vinyasu, dynamičtější styl jógy, kde se možná i trošku zahřejete, a jin jógu - klidnou jógu, která pracuje s hlubokými strukturami v našem těle a pomáhá nám s uvolněním napětí v těle a mysli i s flexibilitou."

Vaše Alžběta

6 hodin jógy a 3-denní Relax balíček v hotelu Centrální Lázně****.

Propojení jógy s lázeňskými procedurami v úchvatném prostředí historických Centrálních Lázní Vás zbaví stresu a přispěje ke zvýšení psychické odolnosti a posílení imunity.

Plánované další termíny na první pololetí 2021: 5.-7.3, 28.-30.5. V případě, že byste měla/měl zájem se nějakého z příštích běhů účastnit, napište nám. Termíny cvičení mohou být ovlivněny opatřeními souvisejícími s Covid-19. V tom případě lze pak zvolit jiný termín a budou vypsány i další termíny.

Informace

Varianty balíčku

Varianta Cena
Jóga 6 hodin 1 000 Kč
balíček Relax dvoulůžkový pokoj Superior -- osoba/2 noci 4 520 Kč
balíček Relax jednolůžkový pokoj Superior - osoba/2 noci 5 020 Kč

Zkušenosti klientů

Eila - Finland, Oulu

We spent a relaxing holiday in the beautiful spa town. The atmosphere was great, the treatments refreshing, the food good and the service excellent.

Lenka - Loděnice

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana - Roztoky

Robert - Praha

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru