CZE  
Upozornění Covid-19 Zjistit více

Imuno Start 2021

Dýchání a imunita

Rezervovat

Popis
balíčku

3x ubytování se snídaní, bylinný čaj během celého pobytu, 2x minerální koupel s přírodním CO2, 2x oxygenoterapie, 2x inhalace, 1x solná jeskyně.

Volný vstup do hotelového bazénu a sauny, 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu, wi-fi zdarma, Ensana karta výhod.

Rychlá lázeňská kúra, vhodná na prodloužený víkend, pro podporu plicních funkcí, zlepšení jejich kapacity a zvýšení imunity. Ve spojení s celkovou relaxací a úžasným prostředím lázní dodá energii a optimismus.

BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Akce hotelu - 20% sleva na další léčebné procedury zakoupené v hotelu.

Informace

Varianty balíčku

Varianta Cena
Dvoulůžkový pokoj Superior - osoba/3 noci 7 140 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj/ 3 noci 780 Kč
Možnost pokojů Premium, Superior plus s výhledem, Junior Suite, Suite, Suite de luxe

Zkušenosti klientů

Eila - Finland, Oulu

We spent a relaxing holiday in the beautiful spa town. The atmosphere was great, the treatments refreshing, the food good and the service excellent.

Lenka - Loděnice

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana - Roztoky

Robert - Praha

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru