CZE  
Upozornění Covid-19 Zjistit více

Rodinná zdravotní dovolená

Pro zdraví a relax

Rezervovat

Popis
balíčku

7x ubytování s polopenzí ve dvoulůžkových pokojích s přistýlkami kategorie Superior Plus nebo Premium. Pokoje jsou vybaveny televizí, minibarem, sejfem, rychlovarným setem na kávu či čaj, fénem, županem, froté pantoflemi; Wi-fi, karta výhod.

Lázeňské procedury/dospělá osoba: lékařské vstupní vyšetření, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2, 2x parafínový zábal.

Volný vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda a volný vstup do Premier fitness centra. Další volnočasové aktivity pro děti a rodiče za poplatek: půjčovna elektrokol a koloběžek, tenisové kurty (i s možností výuky), půjčovna holí na Nordic walking, koupaliště LIDO, přírodní park Prelát a další.

7 nocí v hotelu Hvězda**** za super cenu pro dva dospělé a dvě děti do 14 let.

BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Informace

Varianty balíčku

Varianta Cena
Superior Plus dvojlůžkový s 2 přistýlkami 30 800 Kč
Premium dvoulůžkový s 2 přistýlkami 35 000 Kč
Superior Plus 2x dvoulůžkový 46 200 Kč
Malý pes 270 Kč/noc

Zkušenosti klientů

Eila - Finland, Oulu

We spent a relaxing holiday in the beautiful spa town. The atmosphere was great, the treatments refreshing, the food good and the service excellent.

Lenka - Loděnice

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana - Roztoky

Robert - Praha

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru