CZE  

Tříhvězdičkové hotely

Pro svůj pobyt v Mariánských Lázních můžete vybírat z pestré nabídky hotelů. Všechny hotely se nacházejí v krásných historických budovách ve středu města. Každý z hotelů má vlastní SPA centrum s týmem lékařů a terapeutů, kde probíhají lázeňské procedury, a vlastní minerální pramen k pitné kúře a přípravě koupelí.

 

Lázeňský resort Svoboda

Lázeňský resort Svoboda se nachází na kraji městského centra, stranou turistického ruchu, ale zároveň v pěší vzdálenosti od Kolonády. Pokoje mají výhled do lesa. Hotel má vlastní wellness centrum s bazénem, saunou a parní saunou. Hostům je k dispozici Josefův minerální pramen.

Ubytování je v pokojích typu Comfort. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou. Na pokoji je k dispozici TV, telefon, WiFi internet, minibar, sejf, fén, koupací plášť a trepky.

Zkušenosti klientů

Eila - Finland, Oulu

We spent a relaxing holiday in the beautiful spa town. The atmosphere was great, the treatments refreshing, the food good and the service excellent.

Lenka - Loděnice

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana - Roztoky

Robert - Praha

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru