CZE  

Ostatní sporty

Pěší turistika a Nordic walking

Okolí Mariánských Lázní skýtá ideální podmínky k výletům do přírody. Ve městě i jeho těsném okolí najdete množství značených tras pro vlastní výšlapy i organizované vycházky s trenérem na Nordic walking.

Pokud si přejete obohatit lázeňský pobyt o zdravý pohyb v přírodě, vyzkoušejte naše balíčky Linie nebo Jóga v lázních, které se konají několikrát do roka! 

 

Cyklovýlety

V okolí lázní vedou desítky kilometrů tras různými terény. Zapůjčení horských kol nebo koloběžek je možné ve Skiareálu Mariánské Lázně.

 

Jízda na koloběžkách

Vyjeďte kabinovou lanovkou ze Skiareálu Mariánské Lázně a sjeďte zpátky dolů na koloběžce, zatímco si budete vychutnávat malebné výhledy na město! Zapůjčení koloběžek je možné ve Skiareálu. Informujte se na recepci hotelu.

 

Lyžování a snowboarding

V zimních měsících jsou k dispozici sjezdovky ve Skiareálu Mariánské Lázně. Areál je vybaven kabinovou lanovkou, vlekem a sněžnými děly pro umělé zasněžování. Možnost nočního lyžování. Zapůjčení lyží i snowboardů je možné ve Skiareálu nebo v prodejně Sport 2000 Denk v centru Mariánských Lázní, kde mají hoteloví hosté 10% slevu na zapůjčení lyží nebo snowboardů.

 

Tenis

Lázeňské tenisové kurty s vyhřívanou nafukovací halou jsou k dispozici po celý rok.

Hoteloví hosté mají 10% slevu na pronájem kurtu nebo haly.

 

Jízda na koni

Jezdecký klub Mariánské Lázně nabízí výuku jízdy na koni i rekreační ježdění s instruktorem.

Zkušenosti klientů

Eila - Finland, Oulu

We spent a relaxing holiday in the beautiful spa town. The atmosphere was great, the treatments refreshing, the food good and the service excellent.

Lenka - Loděnice

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana - Roztoky

Robert - Praha

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru