CZE  
Upozornění Covid-19 Zjistit více

Pobyty týden a déle

Lázeňský týden


V hotelu Centrální lázně**** - symbolu lázeňské tradice v Mariánských Lázních - skvělé propojení tradičních minerálních koupelí s masážemi a pohybem. BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Detail balíčku

Program pro zlepšení stavu dýchacích cest a zvýšení imunity


Potřebujete regenerovat plíce a posílit imunitu? Procedury v tomto balíčku jsou vybrány tak, aby v maximální míře zlepšily prokrvení tkání, prohloubení dýchání a zvýšení obranyschopnosti organismu.…

Detail balíčku

Regenerace po COVID-19


Stavy po komplikovaném zánětu plic se léčí v Mariánských Lázních dlouhá desetiletí. Léčba plicních onemocnění v Mariánských Lázních je zaměřena na regeneraci buněk celého organismu, které při zápalu…

Detail balíčku

Klasický léčebný pobyt


Individuálně sestavený léčebný program na základě vaší osobní konzultace s lékařem. Program vhodně zkombinuje procedury z přírodních léčivých zdrojů s pohybovou terapií a dalšími léčebnými…

Detail balíčku

Fit týden pro zdraví


6 nocí v hotelu Hvězda****, Centrální Lázně**** či Pacifik**** -  historickém skvostu v centru lázeňské části města. BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Detail balíčku

Lázeňská relaxace


6 nocí v Grandhotelu Pacifik****, honosné historické dominantě Hlavní třídy s nádherným výhledem na lázeňské centrum a kolonádu se Zpívající fontánou. BONUS k balíčku - procedura navíc.

Detail balíčku

Royal Spa


Vyzkoušejte si 6 nocí v hotelu Nové Lázně*****, který si oblíbil i anglický král Edward VII., obklopeni úžasnou atmosférou. BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Detail balíčku

Rodinná zdravotní dovolená


7 nocí v hotelu Hvězda**** za super cenu pro dva dospělé a dvě děti do 14 let. BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Detail balíčku

Zkušenosti klientů

Eila - Finland, Oulu

We spent a relaxing holiday in the beautiful spa town. The atmosphere was great, the treatments refreshing, the food good and the service excellent.

Lenka - Loděnice

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana - Roztoky

Robert - Praha

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru