CZE  

Pobyty týden a déle

Program pro zlepšení stavu dýchacích cest a zvýšení imunity


Potřebujete regenerovat plíce a posílit imunitu? Procedury v tomto balíčku jsou vybrány tak, aby v maximální míře zlepšily prokrvení tkání, prohloubení dýchání a zvýšení obranyschopnosti organismu.…

Detail balíčku

Lázeňský týden


V hotelu Centrální lázně**** - symbolu lázeňské tradice v Mariánských Lázních - skvělé propojení tradičních minerálních koupelí s masážemi a pohybem. BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Detail balíčku

Klasický léčebný pobyt


Individuálně sestavený léčebný program na základě vaší osobní konzultace s lékařem. Program vhodně zkombinuje procedury z přírodních léčivých zdrojů s pohybovou terapií a dalšími léčebnými…

Detail balíčku

Lázeňská relaxace


6 nocí v Grandhotelu Pacifik****, honosné historické dominantě Hlavní třídy s nádherným výhledem na lázeňské centrum a kolonádu se Zpívající fontánou. BONUS k balíčku - procedura navíc.

Detail balíčku

Fit týden pro zdraví


6 nocí v hotelu Hvězda**** - historickém skvostu v centru lázeňské části města. BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Detail balíčku

Royal Spa


Vyzkoušejte si 6 nocí v hotelu Nové Lázně*****, který si oblíbil i anglický král Edward VII., obklopeni úžasnou atmosférou. BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Detail balíčku

Zkušenosti klientů

Lenka Pachmanová

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana Vítková

Robert Král

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru