CZE  
Upozornění Covid-19 Zjistit více

Pobyty týden a déle

Klasický léčebný pobyt


Individuálně sestavený léčebný program na základě vaší osobní konzultace s lékařem. Program vhodně zkombinuje procedury z přírodních léčivých zdrojů s pohybovou terapií a dalšími léčebnými…

Detail balíčku

Royal Spa


Vyzkoušejte si 6 nocí v hotelu Nové Lázně*****, který si oblíbil i anglický král Edward VII., obklopeni úžasnou atmosférou. BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Detail balíčku

Fit týden pro zdraví


6 nocí v hotelu Hvězda****, Centrální Lázně**** či Pacifik**** -  historickém skvostu v centru lázeňské části města. BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Detail balíčku

Relaxační lázeňská dovolená


Odstřihněte se alespoň na chvíli od reality a soustřeďte se na sebe, načerpejte síly, dobijte energii. BONUS k balíčku - parkování zdarma.

Detail balíčku

Zkušenosti klientů

Eila - Finland, Oulu

We spent a relaxing holiday in the beautiful spa town. The atmosphere was great, the treatments refreshing, the food good and the service excellent.

Lenka - Loděnice

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana - Roztoky

Robert - Praha

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru