CZE  

Upozornění

Upozornění Covid-19: V současné době jsou pobyty v lázních možné i pro samoplátce, kteří si zakoupí léčebný balíček alespoň na 6 nocí. Všechny druhy pobytů můžete navíc zakoupit pro sebe či své blízké v podobě dárkového voucheru s platností na celý rok 2021.

Všechny osoby starší 18 let s trvalým pobytem v EU navíc mohou čerpat lázeňský voucher 4 000 Kč na pobyt v délce alespoň 6 nocí s alespoň 5 léčebnými procedurami. Platnost těchto voucherů je prodloužena do 30.6. 2021. Pokud byste rádi skloubili svůj pobyt v lázních s tímto voucherem, napište nám na info@idunns-fountain.eu, my se vám obratem ozveme.

Zkušenosti klientů

Eila - Finland, Oulu

We spent a relaxing holiday in the beautiful spa town. The atmosphere was great, the treatments refreshing, the food good and the service excellent.

Lenka - Loděnice

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana - Roztoky

Robert - Praha

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru