CZE  
Upozornění Covid-19 Zjistit více

Linie4N

Anti-aging a kondice

Rezervovat

Popis
balíčku

4x ubytování se speciální plnou penzí zaměřenou na zdravou výživu, 1x Icoone ošetření těla, 1x klasická masáž částečná, 2x minerální koupel s přírodním CO2, 2x suchá plynová obálka, 2x Nordic walking, 1x léčebný tělocvik v bazénu, 1x lymfapress, 1x anticelulitidní masáž se zábalem, 1x fitness trénink individual, 1x body analyzer BMI, uvítací nápoj, volný vstup do Aqua wellness centra a Premium fitness centra, koupací pláště a trepky na pokoji, wifi, karta výhod.

BONUS k balíčku - parkování zdarma.

V hotelu Hvězda**** - program pro ty, kteří chtějí pro sebe něco udělat, ale nemají čas být v lázních déle.

Skvělá kombinace lázeňských a anti-aging procedur s odlehčenou stravou a pohybem. Z tradičních lázeňských procedur jsou vybrány ty, které podporují prokrvení tkání. Pohyb zajistí okysličování buněk a spolu s odlehčenou stravou napomáhá buňkám k jejich rychlejší regeneraci (anti-aging efekt). Přidáním anticelulitidní masáže, lymfapresu a zejména Icoone ošetření těla dochází ke zintenzivnění mikro-cirkulačního krevního a lymfatickému toku, tím k redukci tkáňové fibrózy, lipolýzy a ke stimulaci produkce kolagenu a úbytku celulitidy.

Informace

Varianty balíčku

Varianta Cena
Dvoulůžkový pokoj Premium osoba/4 noci 16 488 Kč
Jednolůžkový pokoj Premium osoba/4 noci 17 424 Kč
Možnost pokojů Superior plus s výhledem, Junior Suite, Suite, Suite de luxe

Zkušenosti klientů

Eila - Finland, Oulu

We spent a relaxing holiday in the beautiful spa town. The atmosphere was great, the treatments refreshing, the food good and the service excellent.

Lenka - Loděnice

Vřele doporučuji program Linie4N. Skvělá organizace programu, milý přístup personálu v hotelu, ale hlavně báječný odpočinek, relaxace díky příjemným procedurám, výborné kuchyni a kouzlu Mariánských Lázní.

Jana - Roztoky

Robert - Praha

Byli jsme na 6-ti denním pobytu Lázeňský týden. Z procedur bylo úžasné především cvičení v bazénu! Jídlo jsme si vychutnávali plnými sousty a víno plnými doušky. Večerní sezení na balkónu v hotelu Maria Spa, kdy jsme poslouchali Zpívající fontánu, byla nepřekonatelná.

Kontakt

Napište nám

E-mail

info@idunns-fountain.eu

Facebook

/idunns-fountain

Adresa

Na Závěji 628
Nebušice, 164 00 Praha

zpět nahoru